Vážení návštěvníci těchto stránek,

kliknutím zde , či na naše logo níže, se přesunete na stránky Odborové organizace, která je členem nejsilnějšího bloku organizací v regionu Praha a střední Čechy. Zastupujeme zaměstnance z dopravy, výroby, komunikací, obchodu a služeb, marketinku a řadu dalších.  
Jsme zde pro každého zájemce (odkudkoli) – pro zaměstnance, pro OSVČ, podnikatele i pro aktivně nečinné ve věku od 15let, bez ohledu na druh zaměstnání, místo pobytu či výkonu práce.

Jsme schopni vás organizovat i v režimu UTAJENÉHO ČLENSTVÍ, tak, aby váš zaměstnavatel zjistil, že jste v odborech až při případném právním sporu vůči němu. To je výhodné zejména tam, kde zaměstnavatel je na slovo "odbory" alergický...
Nabízíme
vám nejvýhodnější podmínky členství, řadu členských výhod a vliv naší silné organizace sdružené pod celorepublikovým Odborovým svazem dopravy, odborníky z ČMKOS i zkušenosti z mezinárodních odborových struktur.  Rozšiřte i vy naše řady
Být našim členem se vyplatí....

Číslo našeho účtu195756229/ 0300 ,   přihláška   , gggggggggggggggggggggggggggggggggg vstup na maily:.@zoosdmotol.cz

Již není třeba zakládat malé organizace. U nás můžete mít svou vlastní samosprávnou sekci !


Buďte členem ZO OSD Motol - buďte tam kde se Vám to vyplatí!
Tak jako můžete vyměnit autoservis, najdete-li lepší, tak můžete změnit odborovou organizaci. Proč si máte jen platit svými příspěvky plat nějakého „nepostradatelného“ kancelářského staříka?  Vaše peníze mohou jít zase zpět k Vám a to při kompletním servisu a pracovně-právní ochraně.    U nás to možné je.... Funkcionáře si u nás neplatíme, auta a počítače z odborových prostředků nekupujeme. Rozhodujeme si přímo a bez nařízení shora. Všechny profese si rozhodují přímo. Naše profesní a zájmové sekce jsou samosprávné se společným rozpočtem a IČem.

Členstvím u nás získáte:

·        Právní pomoc v trestně-právním pracovním vztahu a pracovně-právním vztahu ZDARMA, popř. i s možností využití vlastního advokáta

·        Finanční výpomoci při živelních událostech (až do výše 200.000,-Kč).

·        Finanční vánoční bonus pro každého aktivního člena
(cca 1.400-2000,-Kč) s možností čerpání aktuální výše i během roku

·        Finanční výpomoc pozůstalým při úmrtí při pracovní činnosti (až do 100.000,-)

·        Stávkový fond pro případ stávky a pomoci členům ve stávce.

·        Poradenství a kontroly v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

·        Bezplatný poradenský servis v otázkách bydlení u Sdružení nájemníků (SON).

·        Cenově výhodné svazové pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli (do 100.000,-Kč škody), včetně zajištění plnění i soudních sporů o náhradu škody. Pojištění právní ochrany i pro soukromé vozidlo.

·        Finanční podporu při narození dítěte ve výši 2.000,-Kč.

·        Finanční podporu dle rozhodnutí VZO a dar při  vlastní svatbě.

·        Každoroční slosování čl. legitimací o peněžní šeky (až za 5.000,-Kč)na sněmu OSD

·        Bezplatná tombola o dárkové koše a další ceny na konferenci ZO OSD Motol (na kterou má přístup KAŽDÝ ČLEN dle svého uvážení a každý rozhoduje a každý volí funkcionáře).

·        Dětský program při masové akci s atraktivním programem pro děti našich členů ZDARMA,

·        sociální program v nenadálé nouzi, při sociální potřebnosti a v tíživé situaci:

(bezúročné půjčky v opodstatněných důvodech se souhlasem Výboru (až do výše 10.000,-Kč), finanční dar při sociální potřebnosti, jednání o umístění na sociální místo po dl. nemoci, apod.)

·        finanční a věcné dary u jubileí 50., 60.let, atp., (500,-Kč), dary u odchodů do důchodu.

·        příspěvek na dětské tábory, školy v přírodě atp. ve výši 500,-Kč/člen/dítě a rok,

·        víkendové zájezdy za zllevněné a atraktivní ceny pro členy i vaše blízké, zájmové, kulturní a sportovní akce za výhodných podmínek, sportovní turnaje v bowlingu, tenisu, petangue, aj. s cenami a s pojištěním proti úrazu zdarma,

·        laciné lístky do divadla, laciné zájezdy, wellness, lety balonem, a další atrakce,

·        Náš vlastní časopis ZDARMA s možností hrazených Vašich příspěvků a vaší inzerce zdarma,

·        nákup spotřebičů pro potřeby kolektivů, vč. např. úhrady licencí za TV, (při většině našich členů z daného kolektivu) na daném pracovišti

·        zavedení penzijního pojištění a pojištění v místě Vašeho pobytu či na pracovišti za výhodných podmínek, úrazového pojištění s doživotní rentou za exkluzivní cenu, zajistíme levný tisk z naší vlastní tiskárny, apod. smluvní aktivity. Naši členové jsou i finančníci, OSVČ, podnikatelé...

·        U větších skupin, kde v podnicích funguje naše sekce, vyjednáváme KS,
 díky ní rostou vaše mzdy.. a díky ní se zlepšují pracovní podmínky!

·        Máme i levný Internet již od 140,-Kč měsíčně- (1,5 , 3 a 10 Gb).

·        Vlastní tarif v síti Vodafone ( v naší síti volání a SMS zdarma, do cizí sítě 100 minut volání v ceně tarifu 99,-Kč) či tarif s Internetem a  FREE tarif.

·        laciné ubytování ve smluvních penzionech a hotelích- našim členům se slevou, slevu na rekreaci u smluvních cestovních kanceláří, např. Travelsport 16%. Další smluvní ubytování se slevou (např. rekreační středisko Tedec).

·        Máme návštěvní pátek v kanceláři s kávou zdarma,

·        samozřejmostí je řešení problémů, komise, jednání s managementem, kolektivní vyjednávání, personální agenda,  řešení mimořádností.. atd.
a jste-li alespoň tři – pak můžete mít svou vlastní samosprávnou sekci( či frakci) A ROZHODUJETE SI SAMI O VAŠICH ZÁJMECH!  

·        Máte zájem dělat ve vaší sekci funkcionáře?  Nic není nemožné.. FUNKCIONÁŘE SI VOLÍ členové tajně, PŘÍMO a výhradně jen ve vaší sekci. Kandidovat může každý člen a stále je řada míst, kde nepůsobíme či jen symbolicky. Funkcionáři jsou hájeni dle ZP a KS (např. proti propuštění) a vybaveni pro svou práci. Mají příspěvek na komunikaci i náhrady za činnost. Více viz STATUT organizace.

Přihlášku dostanete u funkcionářů jakékoli sekce, nebo přímo u předsedy –
kontakt: predseda@zoosdmotol.cz , 774 746 800
pátek 9-15hod.  Najdete ji v našem časopisu,
nebo na webové stránce  www.zoosdmotol.cz/prihlaska.html

S námi ušetříte tisíce, díky řadě slev a výhod poskytovaných smluvními partnery v programu ČMKOS Odbory plus.
U nás můžete platit poukázkami flexi-pass !
U nás si můžete i nakoupit stravenky (např.dětem na svačiny)
 

 

shlédlo:

Na naší hlavní stránku přejdete zde